День Героїв – це день пам'яті та вшанування усіх українців, що присвятили своє життя нашій з вами волі, тих, хто боровся і захищав Україну

23 травня біля фігури Матері Божої священики УГКЦ о. Володимир та о. Віталій помолилися за упокій душ Героїв, що загинули, захищаючи нашу державу та за перемогу над московським агресором.

Маршем голова районної ради В.Данилюк та голова районної державної адміністрації С.Бойко, учасники Української Повстанської Армії, українського підпілля та російсько-української війни, вихованці Коропецького обласного ліцею пройшли  від фігури Матері Божої до пам’ятника Т. Шевченку.

Біля пам’ятника Т.Шевченку відбувся концерт патріотичної пісні.

В.Данилюк та С.Бойко, військові поїхали також покласти корзини квітів до пам’ятників Січовим Стрільцям та загиблим воякам УПА на Підгородньому та Березівці.