Запрошуємо Вас на XVІІІ Всеукраїнський фестиваль лемківської культури «Дзвони Лемківщини» м. Монастириська, 5 – 6 серпня 2017 року

У ПРОГРАМІ ФЕСТИВАЛЮ:

05 серпня (субота) м. МОНАСТИРИСЬКА.

9.00 – 18.00 – огляд експозиції Музею лемківської культури і побуту.

11.00 – хід учасників фестивалю по місту. Покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку, Пам’ятного знаку депортації, фігури Покрови Пресв. Богородиці.

ЛЕМКІВСЬКЕ СЕЛО

з 12.00 – огляд містечка народних промислів, традиційної лемківської кухні, експозицій у музейних приміщеннях.

13.00 – урочисте відкриття XVІІІ Всеукраїнського фестивалю лемківської культури. Запалювання ватри. Театралізований літературно-музичний пролог.

14.30 – привітання керівників і представників державних і громадських установ та організацій України, області, району та міста.

15.00  – концертна програма.

15.30 – презентація книжок на лемківську тематику, тематичні конкурси, спортивні ігри та змагання.

23.00 – молодіжна забава.

06 серпня (неділя), ЛЕМКІВСЬКЕ СЕЛО.

9.00 – 18.00 – огляд експозиції Музею лемківської культури і побуту.

10.00 – Служба Божа біля каплички на Ватряному полі.

12.00 – продовження концертної програми.

17.00 – урочисте закриття Фестивалю.

У фестивалі беруть участь професійні та аматорські колективи

і окремі виконавці з України, Польщі, Словаччини.