Молодь - це наше майбутнє.

Шановна молодь України! Сердечно вітаємо кожного з Вас із прекрасним святом – Днем молоді, яке уособлює в собі молодість нашої держави, її устремління до перемог і прагнення прориву задля процвітання.

Саме молодь, 21 листопада, одразу після того, як уряд Януковича оприлюднив рішення щодо призупинення процесу підготовки до підписання угоди про асоціацію України з ЄС, вийшли на Майдан на акції протесту, гинула на Майдані в криваву зиму 2014-го та продовжує віддавати своє життя  у війні на Сході.

Дорогі друзі! Від Вас, Вашої наполегливості, свідомості, освіти та вибору свого особистого шляху залежить як буде складатися доля України.

Впевнені, мине час і ми з Вами побудуємо суспільство, яке гідне сучасної Європи, ми досягнемо Європейських стандартів життя за всіма ознаками.

Пишаємося тим, що наша країна має розумну, освічену, активну, моральну і цілеспрямовану молодь. І хочемо, щоб кожний із Вас любив і пишався своєю державою, землею, на якій ми з Вами живемо і задля процвітання якої працюватимемо разом.

За Вами молодість, дія, віра і шлях до перемог!

З Днем молоді! Будьте щасливі! Успіхів кожному з Вас у досягненні своєї мети!